Ciągłe kłótnie w związku

Jestem z chłopakiem 5 miesięcy i cały czas sie kłócimy nie wiem co robić
ponad rok temu

Dzień dobry,
Podała Pani zbyt mało informacji, by można było odnieść się do Pani problemu.
Pomocne byłoby uzupełnienie: Ile macie lat? Na jakim tle pojawiają się kłótnie?
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych.

Przyczyną kłótni w partnerskich relacjach jest nieumiejętność komunikacji.
Komunikacja w relacjach partnerskich i międzyludzkich jest umiejętnością, której uczymy się przez całe życie...

Życzę pomyślności,
Irena Mielnik-Madej