Codzienne kłótnie z powodu seksu

Mąż chce dziennie się kochać a ja nie i wtedy wpada w złość i wyzywa mnie od różnych i po prostu kłócimy się.Czy to jest znęcanie się?

Jest problem małżeński i nie radzicie sobie z nim.
Najlepiej udać się do profesjonalisty, np. psychologa-seksuologa.
W małżeństwie potrzebny jest kompromis.
Nie jest to łatwe, ale jest możliwe.
Pozdrawiam. Jw

Dzień Dobry Pani,

Pani Mąż, jak wynika z Pani opisu nie bierze pod uwagę Pani potrzeb, widzi tylko swoje.

W pewnym sensie stosuje przemoc werbalną....

Gdyby zechciała Pani porozmawiać o tym ze mną , to zapraszam serdecznie do kontaktu, na Skype.

Życzę Pani zadbania o swoje potrzeby,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl