Ciąża i samobójstwo chłopaka

Pożegnałam dwa tygodnie chłopaka,który jak pisałam popełnił samobójstwo. Tak wszyscy powtarzają, musisz mu i sobie wybaczyc...wziąć się w garść czy popatrzec inaczej na przyszłość. Tylko jak to zrobić,jak jestem w ciąży. Jak sobie z tym wszystkim poradzić,jak jeszcze był to powtarzał ,,to jest Twój problem,zrobisz to co uważasz..". A teraz zostałam sama. Oczywiście wiem,że mogę liczyć na rodzicow,znajomych ale to nie to samo.

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie w odpowiedzi przez internet bez kontaktu i rozmowy bezpośredniej Pani pomóc. Mogę jedynie doradzić kontakt z psychologiem.

W tak trudnej sytuacji pomoc specjalisty wydaje się koniecznością. Proszę skontaktować się z wykwalifikowanym psychoterapeutą. Pomocne może być również uczestniczenie w terapii grupowej. Programy takie dostępne są w ramach funduszu. W Pani obecnym stanie oraz z takim obciążeniem, potrzebuje Pani odpowiedniego wsparcia. Powodzenia!