Popełnienie samobójstwa

ja nie chcę,ale i muszę popełnić samobójstwo napisałam post w temacie samobójstwa,prosiłam o jakąś choćby krótką rozmowę,ale nikt mi nie chce pomóc........dziękuję

Witam Panią,
czy zechciałaby Pani zgłosić się do psychologa w PZP? Jeśli ma Pani myśli samobójcze powinna Pani być natychmiast przyjęta. Rozmowa może pomogłaby Pani inaczej spojrzeć na swoją sytuację. Nic o Pani nie wiem, więc trudno odnieść mi się do tego, co Pani przeżywa.
Pozdrawiam

Tylko Pani może decydować o swoim życiu. Nikt i nic nie może Pani do czegokolwiek zmuszać. Chętnie z Panią porozmawiam. Czy woli Pani kontakt przez internet czy chciałąby Pani się spotkac w moim gabinecie?