Ciemna barwa stolca u 22-miesięcznego dziecka

Witam moj synek ma 22 miesiace od pewnego czasu robi ciemne I bardzo ale to bardzo brzydko pachnace kupy. kupy robi zazwyczaj raz dziennie ale czasem nawet 3 razy. czy jest to niepokojacy sygnal? dziekuje za odpowiedz

Proszę się zastanowić czy koreluje to ze zmianami w sposobie żywienia dziecka - wprowadzanie nowych produktów często wiąże się ze zmianami w wygladzie masy kałowej. Jeżeli nic się w tym zakresie nie zmieniło sugerowałabym skonsultować problem z prowadzącym dziecko pediatrą.