Cierpienie z powodu samotności u 19-latki

Witam, niedługo będę miała 19 lat a cierpię z powodu samotności. Nigdy nie miałam chłopaka, ponieważ jestem zbyt nieśmiała żeby do niego zagadać. Wszyscy w koło są szczęśliwi, zakochani tylko ja wiecznie nikogo nie ma. Wkurza mnie to, gdy widzę jakąś calujaca sie parę. Czuje, ze na zawsze zostanę sama,bo nigdy żadnemu chłopakowi się nie spodobam...Co mam robić?

Witam,
jest Pani jeszcze młodą osobą i na pewno znajdzie Pani partnera. Jeżeli chciałaby Pani przyjrzeć się swoim uczuciom oraz popracować nad nieśmiałością zachęcam do wizyty u psychoterapeuty.
Pozdrawiam