Co jeść aby włosy urosły szybciej?

Co powinno się jeść aby włosy szybciej urosły

Dzień dobry,
Dieta powinna być pełnowartościowa zatem należy unikać produktów wysokoprzetworzonych, warto skupić się na pełnowartościowym białku, pochodzenia zwierzecego ( jaja, nabiał, mięso ). Potrawy powinny być urozmaicone, płeb owartosciowe np pieczywo razowe, rośliny strączkowe,warzywa, owoce , mięso dobrej jakosci, ryby.
Bardzo istotne jest dostarczanie witamin z grupy B tj B1, kwasu pantotenowego , wit B6, witCbiotyny. Istotne są także mikroelementy ; cynk, żelazo i miedź. Dobrze wpływaja na wzrost włosów również selen i krzem.
Pozdrawiam serdecznie