Co jest przyczyną bólu głowy po spożyciu alkoholu?

dzień dobry, moje pytanie-mój 30-letni syn po spożyciu alkoholu ma bóle głowy , robi sie czerwony na twarzy a na całym ciele pokazują się duże czerwone plamy, co może być przyczyną i do jakiego lekarza powinien się zgłosić , syn dosyć często sięga po alkohol w większych ilościach. Pozdrawiam Cela

Witam!
Bardzo rzadkie, ale jest coś takiego jak uczulenie na alkohol. Prosta rada jeżeli synowi szkodzi alkohol to powinien go unikać - chyba, że jest zawodowym kiperem. Pani tego problemu za syna nie załatwi, on powinien dojrzeć i załatwić to sam!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.