Co jest przyczyną braku apetytu?

witam mam na imie monika mam 28 lat i waze 51.7kg przy wzroscie 181cm teraz mam brak apetytu zaznaczam ze pale papierosy na ogul mam duzy apetyt ale ostatnio jest marnie potrzebuje porady specjalisty

Pani Moniko, sugerowałabym wykonanie badań morfologicznych w celu weryfikacji Pani aktualnego stanu zdrowia. Dodatkowo, należy zweryfikować Pani żywienie, gdyż aktualna masa ciała jest zbyt niska w stosunku do wzrostu.