Co mam robić z tym silnym kłuciem w piersiach?

Od dłuższego czasu odczuwam silne kłucie w klatce piersiowej (często w okolicach serca, ale zdarzają się również w innych miejscach), oprócz tego budzę się w nocy trzęsąc się z zimna, cała mokra od potu. Nie wiem czy ma to jakikolwiek związek, ale nie mam apetytu, a gdy już coś zjem, często po chwili kończy się to biegunką. Z jakim lekarzem powinnam się skontaktować, na co może to wskazywać? (Od lat leczę się u psychiatry, czy to może być nerwica?)

Witam! Wygląda na to, że mamy do czynienia z problemem nerwicowym, być może doszedł jeszcze problem odżywiania. Leczącemu psychiatrze proszę przedstawić swoje spostrzeżenia - powinien sobie poradzić. Powodzenia W. Łuczkowski.