Co mogą oznaczać zaburzenia oddawania stolca po porodzie?

Witam, mam mały problem. Wczoraj zostałam wypisana ze szpitala po porodzie, na badaniu ginekologiczny wszystko było ok. Po powrocie do domu nic się nie działo, jednak kiedy oddałam pierwszy stolec po porodzie z pochwy wysunęła mi się taka kulka wyglądającą jak tkanka. Trochę spanikowalam ale położyłam się i odpoczelam i wszystko wróciło do normy. Czy taka sytuacja wymaga niezwlocznej konsultacji czy poczekać do kontroli po połogu? Nie ukrywam że strasznie się boję a nie mam co zrobić z dzidziusiem, nie wyobrażam sobie zostawić to samego... dodam że poza ta sytuacja nic strasznego się nie dzieje poza pobolewaniem podbrzusza ale myślę że to normalne zwłaszcza przy karmieniu. Proszę o szybką radę:(

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje się że to nic niepokojącego, być może fragment błony śluzowej oczyszczającej się macicy, jeśli nic nie będzie się działo wskazana planową kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam