Co mogą oznaczać zawroty głowy i problemy z koncentracją?

Witam mam pytanie wszystko zaczęło się w maju pracowałem na słońcu około 8 godzin po tym dniu zabrało mnie pogotowie ponieważ zaczęło mi się kręcić w głowie zrobili mi badania krwi wyniki wyszły dobrze a zawroty w głowie zostały cały czas mam strach w głowie że mi się coś stanie ostatnio doszły do tego zaburzenia pamięci nie pamiętam co robiłem dzień wcześniej strach o swoje życie nie mogę się skupić na niczym jestem zapisany do neurologa na 11 Grudnia i do psychologa na 13 grudnia ale nie daje sobie rady z tym wszystkim prosił bym o pomoc co mi może być dodam że od dłuższego czasu bardzo mało pije np 1 puszkę napoju 200ml plus kawa dodam też że miałem kilka przeżyć wcześniej takich jak 2 lata temu narzeczona była w ciąży straciliśmy dziecko w 15 tygodniu utrata zwierzątka po 13 latach problemy z mieszkaniem wynajętym nie mieliśmy gdzie mieszkać teraz mam dziecko miesięczne wszystko się układa nie mamy problemów a z moim zdrowiem się nic nie zmienia dalej obawy o życie zawroty w głowie i utrata pamięci Pomocy

Witam Pana,
Problemy z koncentracją i z pamięcią to objawy często
towarzyszące depresji i zaburzeniom nerwicowym.
Jednak najbardziej niepokojące, wręcz niebezpieczne są Pana
natrętne myśli samobójcze. Napisał Pan:
„Cały czas w głowie mam własną śmierć - żeby się zabić”.
Człowiek doświadczający depresji nie widzi możliwości
rozwiązania swoich trudnych problemów – stąd myśli samobójcze.
Ważne jest, żeby w tym stanie nie pozostawał Pan zupełnie sam.
Wiem, że to trudne, ale proszę nie stronić od rodziny,
przyjaciół i znajomych.
Gdy nachodzą złe myśli, najlepiej zadzwonić do kolegi,
kogoś z rodziny lub wykorzystać
Całodobowy Telefon Zaufania nr 81 534 60 60,
Antydepresyjny Telefon Zaufania 22 654 40 41
lub Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123
Niezmiernie ważne jest też, żeby Pana problem został prawidłowo
zdiagnozowany i żeby Pan rozpoczął leczenie, psychoterapię.
Żeby Panu pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pana problemu, dotrzeć do źródła Pana samobójczych myśli
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą
oraz psychologiem lub psychoterapeutą,
Terapeuta pomoże Panu odzyskać spokój,
równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl