Co mogą znaczyć te silne bóle po wypróżnianiu?

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu miewam straszne bóle po wyróżnieniu. Nie za każdym razem. Czasem pojawia się też żywa krew. Towarzyszy temu świąd. Proktolog po badaniu palcem stwierdził, że nic tam nie ma. Przepisał maść Posterisan H. Nie jestem jednak zadowolona z diagnozy, której generalnie brak. Ginekolog poleciła mi jakieś Badanie, odpłatnie, niestety nie mam teraz pieniążków na prywatne badania i leczenie. Co mogę z tym zrobić? Chciałabym usłyszeć jakąkolwiek diagnozę, a nie smarować się maścią niewiedząc czy to w ogóle pomoże.

Witam
Posterisan to bardzo dobra maść na tego typu schorzenia. Warto stosować przez jakiś czas i obserwować jesli nadal objawy będą się utrzymywać udać się ponownie do lekarza
Pozdrawiam