Co mogę jeszcze zrobić, aby poczuć się lepiej psychicznie?

mój problem stał sie dosyć bardziej poważny niż był kiedyś chorowałam na depresje lecz poszłam do psychiatry i mozna powiedziec ze sie wyleczyłam lecz teraz po prawie pól roku od zakonczenia leczenia pojawiło się coś zupelnie innego mam tez myśli takie jak podczas depresji ale oprocz tego ataki paniki, ciagły stres, odrealnienie do takiego stopnia ze jest to tak meczące ze gdybym mogła to najchętniej bym tylko spała (bo to jedyna rzecz ktora mnie tak bardzo relaksuje) nie mam problemow ze snem poniewaz od dwoch tygodni zazywam leki na uspokojenie (takie zwykłe bez recepty) oraz pije melise, jestem umowiona do psychologa za 2 tygodnie ale boje sie ze to pogorszy bo miesiac temu bylam u innego paychologa ktory calkowicie zlekcewazyl moj problem i wtedy wpadlam w pierwszy atak paniki, a psychiatre mam dopiero na 15 lutego i boje sie ze do tego czasu nie wytrzymam proszę o jakies sposoby co moge zrobic zeby przez ten czas czuc sie lepiej

Witam Cię
Myślę że masz obok siebie swoich rodziców, a być może nawet dziadków, w sytuacjach konfliktowych najlepszym wspomagaczem jest rodzina. Warto rozmawiać z rodzicami, dziadkami, bądź rodzeństwem. Być może masz również bliska koleżankę, lub kolegę z którymi mogłabyś rozmawiać na temat swoich problemów. Dobrze że pijesz melisę, może zanim doczekasz się terminu u psychiatry, skontaktuj się z lekarzem rodzinnym. Poszukaj psychoterapeuty z dobrymi opiniami w internecie. Pamiętaj również o tym że leczenia nie można przerywać po pół roku. Życzę powodzenia i pozdrawiam noworocznie.