Co mogę przyjmować na depresję?

rozstałam sie z partnerem po 20 latach związku.Wymienił mnie na nowszy model,a ja mam 50 lat.Zostałam sama nagle,bez ostrzezenia,bez pracy i pieniedzy.Boli i chociaz próbuje jakos sobie radzic to chyba potrzebuje cos na depresje,bo jest naprawde zle.Przyjmuje Spamilan,ale chyba słabo pomaga bo jest gorzej.W ciagu tych 3 tyg. schudłam 15kg a nie stac mnie na prywatną wizyte u psychiatry.Błagam o pomoc.

Dzień dobry. Powinna się Pani skonsultować z psychiatrą w celu omówienia ewentualnej zmiany leczenia, niestety nie na każdego działają te same leki i czasem lekarz może chwilę szukać zanim znajdzie te, które realnie nam pomogą. Myślę, że może Pani również poprosić o skierowanie do psychologa, bądź psychoterapeuty na NFZ i spróbować podjąć tam konsultacje wspierające w trudnych dla Pani chwilach. Warto również w tym czasie nie odsuwać się od znajomych i mieć ich blisko siebie, szczególnie w momentach gdy przygnębienie zaczyna bardziej nam doskwierać.
Jeśli znalazła się Pani w sytuacji bez źródła dochodów, warto pomyśleć o podjęciu pracy. Praca może mieć Zbawienny wpływ na przeżywanie smutku po rozstaniu, i pozwoli na dużo szybszy powrót do zdrowia, a także może zabezpieczyć Panią przed popadnięciem w głęboką depresję. No i oczywiście, odsunie od Pani przynajmniej widmo niepewności finansowej. Takie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji ma niezwykle istotny wpływ na jakość życia, zarówno psychicznego jak i fizycznego. Serdecznie pozdrawiam http://psychoterapia-krakow.net/

Dzień Dobry Pani,

Niestety nie jest możliwa farmakoterapia online.
Proszę nie zwlekać i sięgnąć po bezpośrednią, potrzebną i wpierającą dla Pani pomoc psychologiczną/psychoterapeutyczną, czy też psychiatryczną, w ramach NFZ-tu.

Albo, polecam Pani by skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania , nr 116 123, czynnym codziennie od godz. 14.00-22.00.
Jest to oferta dla Osób dorosłych, potrzebujących wsparcia i pomocy psychologicznej.
Można dzwonić z dowolnego miejsca w Polsce i z każdego dostępnego nr telefonu- komórkowego i stacjonarnego.

Życzę Pani tego, czego Pani teraz najbardziej potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com