Co mogę zrobić z takim wyglądem zębów?

Witam Pisze z problemem, ponieważ zmagam się z zębami. Mam dwie górne trójki Krzywe kształtem przypominają lekko wampirze i jest poprostu grubsze szkliwo niż w pozostałych zębach. Aparatem tego nie wyprostuje. Na moje wystarczyło delikatnie spiłować powieszchnie i będzie idealnie. Co w tej sytuacji mogę zrobić ?

Bez badania trudno jest stwierdzić, czy te zęby mają nieprawidłowy kształt czy ustawienie (obrócone, zbyt wysunięte czy inne). Kły pełnią ważną rolę w procesie żucia pokarmów, spiłowanie ich bez badania i analizy może mieć negatywny wpływ na pozostałe zęby. Zalecana jest zdecydowanie wizyta u stomatologa. Pozdrawiam