Co mogę zrobić, żeby żylak pod kolanem był niewidoczny?

Witam od ponad 2 lat borykam się z żylakiem pod kolanem jest on strasznie widoczny i dodam że często mnie boli. Jestem osobą młodą i jest mi wstyd pokazywać się w krótkich ubraniach gdzie widać żylaka. Byłam u lekarza i dostałam maść, lecz żadnej poprawy nie ma. Co mogę zrobić żeby żylak był nie widoczny? Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli żylak rzeczywiście jest dużych rozmiarów, leczenie zachowawcze najpewniej nie będzie skuteczne. W takiej sytuacji konieczne może być leczenie zabiegowe. Sugeruję konsultację ze specjalistą chirurgiem naczyniowym.