Co mogłem uszkodzić, jeśli boli mnie kość przedramienia?

Witam, robiąc na siłowni uginanie ramion ze sztangą (odwrotnym chwytem) zniszczyłem sobie obydwa łokcie. Boli mnie głównie kość po zewnętrznej stronie przedramienia (blisko łokcia). Fizjoterapeuta stwierdził, że powstał po prostu jakiś uraz i skierował mnie na falę uderzeniową. Problem w tym, że po 4 zabiegach na obydwa łokcie nie czuję żadnej poprawy. Dodam tylko, że czuję w łokciach dziwne zesztywnienie podczas uginania, a ból utrzymuje się już 2 miesiące. Nie szukam u państwa dokładnej diagnozy, ale pomysłów co mogłem uszkodzić i jak mogę to naprawić.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ortopedy, który Pana zbada. Być może uda się znaleźć przyczynę Pana objawów i zastosować odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!