Co może być przyczyną mojej bezsenności?

Dzień dobry, Od dłuższego czasu cierpię na bezsenność, dokuczają mi nawracajace bóle głowy, rano wstaje z łóżka zmęczona, cała obolała. W ciągu dnia obuwam przygnębienie, zmęczenie oraz leki, jakby coś złego wisiało w powietrzu. Jestem bardzo nerwowa, łatwo się złoszczę, denerwują mnie dźwięki, a nawet zbyt głośne oddychanie innych osób. W pracy wymaga się ode mnie, abym zawsze była w gotowości i najwyższej firmie, że nad wszystkim zapanuje, a ja nie jestem perpetuum mobile. Liczą się tylko cyferki i dążenie do coraz wyższych celów. Chodziłam do lekarza rodzinnego, neurologa i innych specjalistów, ale wyniki są dobre, a moje dolegliwości tylko się nasilają. Czy to możliwe, że powodem mojego stanu nie są powody czysto fizyczne tj. jakaś choroba nie związana z psychiką?

Przyczyn zaburzenia snu jest wiele, skoro badania ogólne i neurologiczne są prawidłowe, to logiczne jest rozważenie przyczyn natury emocjonalnej, proponuję konsultację psychiatryczną i psychologiczną, to pomoże zbadać przyczynę, jeśli poznamy lepiej źródło problemu - to łatwiej jest znależć lek na problem.Pozdrawiam!