Co może być przyczyną obecnego krwawienia?

Witam, byłam na badaniach usg, cytologii i badaniach hormonow w 5 d.c. Usg wykazało liczne pecherzyki na jajnikach, cytologia prawidłowa, w hormonach za duzo testosteronu i troche podwyzszone lh do fsh. Dostałam metforminę raz dziennie 500'mg, ovarin oraz trzymac diete o niskim ig i cwiczyc. Przestrzegam zalecen, nie widze skutkow ubocznych stosowania leków. Ostatni okres był wystymulowany luteina, natomiast od 14 dnia cyklu do dziś czyli 19'dnia cyklu mam krwawienia z drog rodnych. Najpierw były to plamienia lekkie brunatne potem normalna krew ale w nieduzej ilosci. Poprzedni okres był stymulowany luteina poniewaz endometrium było cienkie jak na druga faze cyklu i plamiłam rowniez w ii fazie jednak owe plamienia były bardziej skape. Co moze byc przyczyna obecnego krwawienia?'przedwczesny okres, czy moj organizm potrzebuje czasu aby dostosowac sie do nowej diety i leków? Nie mam nadwagi, moje bmi jest w normie. Czy mam isc z tym do lekarza jesli byłam 10 dni temu i nie lekarz nie zaobsrwował nic poza tym co opisałam?

Niestety takie krwawienia mogą sie pojawiać, być związane z zaburzeniami hormonalnymi. Proponuję kontynuować leczenie zalecone przez lekarza. Jeśli krwawienie się utrzyma i będzie trwać dłużej niz 7-10dni, warto iść do lekarza aby zapisał leki na zahamowanie krwawienia