Co może być przyczyna silnych dolegliwości w podbrzuszu obejmujące okolice nerek?

Moje pytanie zadane drugi raz zostalo odrzucone a na pierwsze nie otrzymalam odpowiedzi. Zatem prosze po raz trzeci o pomoc co moze byc przyczyna silnych dolegliwosci w podbrzuszu obejmujace okolice nerek ,kregoslupa sciagaja jakby w dol brzuch powiekszony.pojawiaja sie czesciej w nocy ale w dniu rowniez. Mam przy tym czestomocz,ogolne oslabienie nudnosci ,kolatanie serca skoki podwyzszonego cisnienia ostatnio 200/100 Bole ok 2lat z przerwami. Po antybiotyku cipronex troche ustepuja ale nie przemijaja No-spa nie pomaga.Bardzo cierpie . USG prawidlowe :oceniono zaleganie moczu po mikcji po jednokrotnej objetosc zalegajacego moczu wynosi ok125mlpo 5-krotnej 41mlobraz wskazuje na utrudnione oproznianie pecherza moczowego.skierowanie pilne do urologa termin2019r.Jestem osoba niepelnosprawna.

Lek. Paweł Szadkowski

Dobrze jeśliby zbadał panią urolog. Może pani wykonać badanie ogólne moczu z posiewem bakteriologicznym, badania z krwi: kreatynina, sód, potas, wapń, OB/CRP, glukozę na czczo, lipidogram (cholesterol całkowity, LDL, HDL, triglicerydy), ALT, AST, ALP, amylaza - jest to diagnostyka ukierunkowana na zaburzenia funkcji nerek, zakażenie układu moczowego i podstawowe choroby internistyczne. Obligatoryjnie należy wykonać pomiar ciśnienia krwi i EKG. Sugeruję udać się również do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania oraz wdrożenia odpowiedniego leczenia lub diagnostyki do czasu wizyty u specjalisty.