Co może być przyczyną takiego stanu w wieku 23 lat?

Witam! Nazywam się Patryk i mam 23 lata, od dłuższego czasu czuję się raz lepiej ,raz gorzej z przewagą gorszych dni w których czuję się jak stary dziadek... Mianowicie tak jak kiedyś miałem zapał do treningów,wychodzenia z domu oraz różnej aktywności teraz najchętniej zostałbym w łóżku i spał. Z tego powodu przybralem dość sporo na wadzę co również męczy mnie psychicznej jednakże nie mam siły nic z tym zrobić,każda próba kończy się tak samo. Przy wzroście 190cm ważę 136kg. Wyniki badań prawidłowe,mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy jednakże przyjmuję Euthyrox. Zbadałem również poziom testosteronu mając podejrzenie że to może być powód , wyszedł 376ng/dl który endokrynolog określił jako prawidłowy. Bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi ,po czym często występują wybuchy agresji oraz bardzo szybka akcja serca oraz uczucie duszności. Co może być przyczyną takiego stanu oraz do jakiego lekarza najlepiej się udać,ponieważ lekarz rodzinny oraz endokrynolog nie widzą nic niepokojącego w wynikach a czuję się coraz gorzej. Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź!

Witam Pana,

Jeżeli wszystkie wyniki badań są w porządku, to znaczy,

że Pana problem jest natury psychologicznej.

Objawy, które Pan opisuje mogą sugerować stany depresyjne

lub zaburzenia nerwicowe.

Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,

po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom i wydarzeniom

na przestrzeni Pana życia, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.

Żeby Panu pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pana problemu,

dotrzeć do jego przyczyny i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.

Zachęcam Pana do podjęcia odpowiedniej psychoterapii.

Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami

Pana problemów, dzięki czemu odzyska Pan równowagę wewnętrzną,

spokój i radość życia.

Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie.

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/