Co może być przyczyną tych wszystkich objawów u 24-latka?

Dzień dobry. Od 3 tygodni odczuwam dziwne dolegliwości, które utrudniają mi życie codzienne. Zaczęło się od tachykardii zatokowej i kołatania serca, a po drodze pojawiły się kolejne objawy, tj. zasypiam normalnie, ale budzę się zbyt wcześnie rano i nie mogę dalej spać; zaburzenia widzenia - widzę wszystko dobrze ale czasem mam wrażenie że światło jest dziwnie rozmazane, czasem w ogóle tego nie odczuwam, a wzrok miałem idealny; szybciej drętwieją mi dłonie; puls jest za bardzo przyspieszony. Kardiologicznie jest wszystko ze mną w porządku, robiłem badania EKG, holtera i echo. Neurologicznie nie ma widocznych żadnych zmian, jednakże nie robiłem żadnych badań. Na ten moment stosuje jedynie beto 25 zk bo taki lek przepisał mi kardiolog. Co może być przyczyną tych wszystkich dziwnych objawów? Dodam że nie mam na co dzień żadnych dużych stresów, ale od momentu pojawienia się tego wszystkiego jest mi coraz ciężej.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 2 miesiące temu

Leczenie migotania przedsionków

Migotanie przedsionków to zaburzenie pracy serca. To często występują choroba układu krążenia. O leczeniu migotania przedsionków opowiada ekspert - dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Na początek warto zbadać funkcję tarczycy- TSH, fT4, oznaczyć morfologię, żelazo, elektrolity, glukozę.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty