Co może oznaczać mój atak paniki?

Witam. Niecałe dwa tygodnie temu zakończyłam swoją psychoterapię (z b. dużym sukcesem), a aktualnie jestem już na stopniowym odstawianiu leków antydepresyjnych. Ku mojemu zdziwieniu niedawno miałam pierwszy w życiu atak paniki. Czym to może być spowodowane? Nie mam już myśli depresyjnych, jestem szczęśliwa i siebie akceptuję. Czy to nie dziwne, że w takim momencie życie dopada mnie atak paniki?

Witam
Proszę się skontaktować ze swoim psychoterapeutą i mu powiedzieć o tym. Być może coś się jeszcze pojawiło, co wymaga przepracowania.
Pozdrawiam
Anna Szyda