Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak mam zapomnieć o chłopaku, który mnie zdradził?

Mam problem chłopak zdradził mnie z 3 innymi a ja za nim nadal tęsknie codziennie płacze choć mam takie dni ze go nienawidzę i chce zrobić wszystko żeby go normalnie udusić. Trwa to już 5 miesięcy a on już miał mnowstwo innych kobiet. Chce do niego bardzo napisac i wrócić ale moi znajomi uważają to za nieodpowiednie zachowanie. Ostatnio nawet nie chce mi się z łóżka wstawać bo tylko o nim myśle
KOBIETA, 27 LAT 11 miesięcy temu

Metody leczenia depresji

Depresja to obecnie choroba cywilizacyjna. Potrzebne są więc skuteczne metody leczenia. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia, jakie są sposoby leczenia depresji.

Witam

Opisane objawy wskazują na syndrom depresyjny i stan przygnębienia. Proponuję skorzystać z pomocy psychologicznej bądź psychoterapeutycznej aby przepracować "żałobę" związaną z zakończeniem relacji. Niestety w aktualnej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest uporządkowanie swoich emocji i uczuć poprzez zaakceptowanie rozstania i przepracowanie tego uczucia przy pomocy psychologa bądź psychoterapeuty.. co w konsekwencji pozwoli wrócić normalnej aktywności i przyniesie poprawę samopoczucia,.

Pozdrawiam

Anna Szyda

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy