Jak mam poradzić sobie z natrętnymi myślami?

Cały czas myślę o bóg wie czym .. Myśli pojawiają się znikąd i są totalnie bez sensu . Nasila się to kiedy próbuje zasnąć . Wystarczy , że zamknę oczy i nagle pojawiają się w mojej głowie jakieś niestworzone historie . Często nawet nie przesypiam nocy. Udaje mi się zasnąć dopiero kiedy wrócę z pracy już totalnie wykończony . Oczywiście cały dzień myśląc o tym co jest nie tak .. Co też negatywnie wpływa na mój kontakt z innymi ludźmi, a wcześniej byłem raczej duszą towarzystwa .

Witam
Proszę podjąć psychoterapię, aby uporządkować swoje myśli, emocje, przyjrzeć się swoim lękom i niezaspokojonym potrzebom, przepracować to,co w konsekwencji przyniesie ulgę i większy komfort życia.
Pozdrawiam
Anna Szyda