Co znaczą moje natrętne myśli i brak sensu życia?

Witam mam26 lat Od jakiegos czasu mam nie chciane mysli w głowie przez które czuje sie zle, czuje lek niepokoj, zycie wydaje sie szare i bez sensu. Martwie sie o wszystko i czuje uscisk w mostku. Mam poczucie winy ze jestem zła matka bo mam złe mysli , mam poczucie winy ,czuje ze to nie jest normale , co z tynm zrobic prosze o pomoc

Witam
Proszę skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty, aby poprzez proces terapeutyczny uporządkować swoje myśli i emocje, co w konsekwencji poprawi nastrój i przyniesie większy spokój i komfort.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam
Proszę skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty, aby poprzez proces terapeutyczny uporządkować swoje myśli i emocje, co w konsekwencji poprawi nastrój i przyniesie większy spokój i komfort.
Pozdrawiam
Anna Szyda