Jak mogę odnaleźć sens życia?

Witam.. coś złego się ze mną dzieje. Jest mi bardzo źle od pewnego czasu. Myślałam, że to minie, ale z dnia na dzień jest gorzej. Nie wiem jak przekonać samą siebie, że życie ma sens. Nie chce mi się jeść, ciągle chudnę. Nie będę wszystkiego pisać,bo nie chcę zabierać czasu. Nie chce już żyć, ale.. nie mam siły już walczyć ze sobą.

Witam
Proponuję zgłosić się na psychoterapię, aby przyjrzeć się swoim potrzebom, lękom, odnaleźć sens i poukładać to, co nie uporządkowane, co w efekcie przyniesie większy spokój wewnętrzny i radość życia.
Pozdrawiam
Anna Szyda