Mam ogromne problemy z emocjami - co robić?

Witam. Od paru lat mam problem z emocjami. Trwa to od kilku dobrych lat z przerwami. Nie mam ochoty żyć, gdyby nie dzieci nie wstalabym nawet z lozka. Nic mnie nie cieszy, nie mam żadnych pasji. Kiedyś interesowałam się muzyką kinem kochałam czytac ksiazki interesowały mnie psy. Denerwuje mnie wszystko mąż i dzieci, psy sąsiedzi a najbardziej moi rodzice alkoholicy. Muszę ich utrzymywać ciągle czegoś chcą. Mieszkamy w jednym domu bez możliwości wyprowadzki. sama siebie nienawidzę, mam wyrzuty sumienia że tak traktuje rodziców dzieci i męża. Mam wrażenie że jestem coraz głupsza, skończyłam prawo a nic już nie pamiętam zapominam języki obce, nie slucham tego co się do mnie mowi, wstydzę sie. Robię błędy w pisaniu nie używam już wielu słów bo zapomniałam ich znaczenia. Jestem glupia i nadaje sie tylko do sprzątania i gotowania niczego już nie potrafie. Mam dość czasem chciałabym popełnić samobójstwo. Przy życiu trzymają mnie tylko dzieci. Pomocy już nie daje rady

Witam
Opisany problem jest wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Proszę poszukać doświadczonego psychoterapeutę , aby rozpocząć terapię, uporządkować swoje emocje , podnieść swoją samoocenę , uwolnić się od lęków, przepracować swoje relacje z rodzicami co przyniesie wewnętrzny spokój i inny poziom energii.
Pozdrawiam
Anna Szyda