Co może oznaczać takie uczucie niepokoju w nocy?

Witam, mam czsami w nocy takie sytuacje że się zrywam jest mi gorąco serce mi wali mam straszne uczucie strachu że coś mi się stanie a przed oczami obraz jakby ktoś przewijal mi film badz coś przed oczami z góry do dołu, co to może być? Czy mam powody do niepokoju? Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani:)

Zacznę od tego, że mam mało danych.
Nie napisała Pani:
* Jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień.
* Co zajmuje Pani myśli?
* Na czym się Pani skupia?
* Jaki jest styl Pani odżywiania?
* Jak z codzienną suplementacją?
* Jak jest z regularną aktywnością fizyczną?
* Czy posiada Pani wsparcie emocjonalne bliskich Osób?
* W jaki sposób radzi sobie Pani szczególnie w tym nadzwyczajnym czasie?
* W jaki sposób regeneruje Pani siły?
* Jakimi terściami karmi Pani umysł? (chodzi o oglądanie treści w TV/Internecie).
* Jakiego rodzaju muzyki Pani słucha?
* Czy dzieli sie Pani z Bliskimi, swoimi obawami/niepokojem/lękiem?

Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na lękowo-nerwicowe.
Warto byłoby umówić się na konsultację psychologiczna online, by mogła Pani dotrzeć do prawdziwego żródła niepokojących Panią symptomów.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam serdecznie do płatnej konsultacji online - via Skype

Z przesłaniem dla Pani pięknych doświadczeń:)

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605