Co może powodować u mnie problem z erekcją?

Mam 20 lat i podczas masturbacji mam pełną erekcję, kończę i ejakuluje - nawet kilka razy dziennie. Podczas całowania z moją dziewczyną (pierwszą) mój penis robi się mokry (nie jestem pewien ale chyba to przedwczesny wytrysk). Potem podczas nawet dużej stymulacji nie mam pełnej erekcji, nie mogę się skupić i nie mogę dojść. Nie wiem czy to wina stresu, braku jakiś witamin etc.. Dodam że widujemy się przez kilka dni a potem jest przerwa 1-2 miesiące bo daleko siebie mieszkamy. Proszę o pomoc co mogę zrobić w takim wypadku
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 9 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

problemy z erekcją to wstydliwa dolegliwość, na którą wpływa bardzo dużo czynników. Przyczyną może być siedzący tryb życia, a co za tym idzie niedostateczna ilość aktywności fizycznej, stres, stosowanie używek czy niezdrowa dieta. Znaczenie ma również przemęczenie, niska samoocena, kompleksy i trudności w relacjach.

Niektóre z chorób również wpływają na problemy ze wzwodem, a problem ten może dotyczyć mężczyzn w każdym wieku. Również nadmierna masturbacja sprawia, że w sytuacjach damsko-męskich może dochodzić do problemów z erekcją.

W pierwszej kolejności należałoby więc ograniczyć masturbację oraz zadbać o zdrowy styl życia. Jeśli mimo to problemy z erekcją nadal będą się utrzymywać, to warto odwiedzić specjalistę seksuologa.

Temat ten został szerzej opisany w artykule pod linkiem:

https://portal.abczdrowie.pl/krotka-erekcja.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty