Co może powodować wymioty krwią?

Jestem dwa miesiace po tonsilektomii, na miejscu migdałów pojawiły sie wgłebienia z jednej strony zrobiła mi sie narosl i spływa gorzka wydzielina tak juz od 3 tygodni. Dzisiaj wymiotowałam nie wielką ilością krwi ale dośc wyrazistą. Jestem za granicą boje sie że nie zrobili mi odpowiednich badań i to objawy jakiejś choroby . Prosze o pomoc

Na początek warto skonsultować się ze swoim laryngologiem, szczególnie jeśli jest Pani po zabiegu usunięcia migdałów. Jeśli nie może Pani skorzystać z pomocy swojego laryngologa lub też z konsultacji pooperacyjnej, warto skorzystać z pomocy innego laryngologa. Jeśli nie zauważy nic niepokojącego, uspokoi Panią. Gdyby objawy jednak wskazywały na coś niepokojącego, podejmie odpowiednie kroki.

Dzień Dobry Pani,

Nie ma możliwości udzielenia Pani porady online.

Wskazana jest bezpośrednia konsultacja z lekarzem, który wykonał u Pani zabieg.

Życzę Pani powodzenia,
Irena Mielnik-Madej