Jak powiedzieć partnerce, aby się wyprowadziła?

WItam w wielkim skrocie jestem z dziewczyna juz 2,5 roku mamy 1,5 roczna coreczke nie jestesmy zesoba po burzliwym zwiazku lecz ona nadal mieszka umnie miała sie wypowadzic ale cos ucichło z tym czuje sie w tym domu jak ksiezniczka bo ja niemam seca powiedziec wyprowadz sie bo zaraz jest gadanie ze corke bede widział 2 razy w miesiacu co zrobic? jak na to spojzec meczy mnie ta sytułacja

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z prawnikiem aby zastanowić się nad tym jakie ma Pan możliwości w kwestii opuszczenia lokalu przez partnerkę oraz skorzystać z psychoterapii dla par. Być może warto skorzystać z pomocy mediatora. Czy Pana partnerka ma się gdzie zatrzymać po opuszczeniu Pana domu? Możliwości jest wiele, ale żeby zastanowić się nad sytuacją, tak aby obie strony doszły do porozumienia, potrzebna jest dłuższa rozmowa i więcej informacji. Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana Serdecznie,

Zbyt mało wiem...

Trochę przewrotnie..., może są to sprzyjające okoliczności, żeby jednak spojrzeć z innej perspektywy na relacją między Państwem?
Może warto byłoby popracować?

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej