Co może znaczyć ta niechęć do fizycznych zbliżeń?

Mam 19 lat i nie czuję nic, gdy już do czegoś dochodzi. Gdy jestem sama i rozmyślam nad zbliżeniem z drugą osobą, nie ważne czy to zwykle pocałunki czy sex to jestem podniecona i podekscytowana, lecz kiedy już dochodzi do tego momentu, nic nie czuję a jedyne o czym myślę to aby się to szybko skończyło ( dodam, iż kiedy dochodzi do czegoś, zaczynam traktować osoby przedmiotowo oraz traktuje to jako obowiązek ) . Przed taki dystans mam problem z nawiązywaniem kontaktów z innymi, bo boję się, że w pewnym momencie, będą potrzebować czegoś więcej w związku a ja po prostu będę musiała się zmuszać do tego. Kompletnie nie wiem co mam zrobić z tą sytuacją :(

Szanowna Pani,

Warto zgłosić się do psychoterapeuty, który mogłby pomóc Pani znaleźć przyczyny Pani trudności we wchodzeniu w kontakty seksualne i popracować nad Pani problemem.

Pozdrawiam serdecznie,