Co może znaczyć ten brak energii przy Chad?

Dobry wieczór. Piszę tak późno bo w dzień poprostu nie jestem w stanie. Chodzi o to że w ciągu dnia jestem nie do życia dopiero wieczorem dostaję energii. Mam chorobę afektywną dwubiegową.

Dzień dobry, wszyscy ludzie zazwyczaj mają pory, w których są bardziej lub mniej aktywni, mają więcej energii do działania i związane jest to po prostu z temperamentem czy cechami osobowości, nie musi mieć to związku z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym ale nie można tego wykluczyć. Jeśli leczy się Pan farmakologicznie warto wspomnieć o tym lekarzowi i warto też pomyśleć o wsparciu psychologicznym, podczas którego nauczy się Pan odróżniać cechy zaburzenia od normy. Pozdrawiam