Co należy jeść podczas białej diety?

Dzień dobry. Za kilka dni zaczynam wybielanie nakładkowe zębów, a wraz z nim "białą dietę". Jako że na co dzień jem dużo warzyw i owoców, a podczas tej diety wybór jest znacznie ograniczony, mam kilka pytań na które nie udało mi się znaleźć odpowiedzi w internecie. Czy podczas diety można spożywać kapustę białą kiszoną i kiszone ogórki? Czy można jeść żółtą fasolkę szparagową, sałatę lodową i awokado? Podobno można jeść orzechy, czy masło orzechowe 100% również? Czy można użyć soku z cytryny jako przyprawy do skropienia ryby? Czy można spożywać świeży lub marynowany imbir? Czy można jeść melony (np. miodowy, jego miąższ jest niemal transparentny). Czy spożycie miodu i oliwy z oliwek jest dozwolone? Ostatnie moje pytanie dotyczy jajek, rozumiem że nie można jeść żółtek w gotowanym jajku, a co z całymi jajkami w cieście, naleśnikach lub omlecie, gdzie żółtko jest wymieszane z innymi składnikami?

Proszę przed wybielaniem uzyskać dokładne informacje od lekarza,który będzie wykonywał zabieg - czy wybielanie jest bezpieczne i jaki preparat będzie stosowany,czy efekt będzie jednolity,zgodny z oczekiwaniami,czy nie będzie nadwrażliwości,czy na pewno nie zaszkodzi..