Co można jeść zimą podczas diety?

Chciałabym przejść na dietę. W wakacje łatwiej ją trzymać bo warzywa i owoce zachęcają do jedzenia. Jednak zimą efekt jest odwrotny... Co równie smaczne można jeść zimą podczas diety?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

owoce mamy obecnie dostępne głównie i z importu - ale polecam kiwi, pomarańcze, grejfruty oraz melony, nasze jabłka są również bardzo smaczne.

Pozdrawiam serdecznie