Jakie produkty lekkostrawne mogłabym jeść na uczelni?

Jakie produkty lekkostrawne mogłabym jeść na uczelni. Ponieważ wszelkie papki i zmiksowane dania nie wchodza w gre :( Bardzo tez lubie owoce i warzywa ale nie wiem jakie jesc bedac na diecie lekkostrawnej.

Przykładowe:
Cytrusowy smoothie z marchewką i imbirem
• ½ średniego grejpfruta czerwonego
• ½ średniej pomarańczy
• 2 średnie marchewki
• mały kawałek świeżego imbiru
Owoce i warzywa umyć, obrać i pokroić na kawałki. Razem z imbirem zmiksować na jednolitą masę.

Smoothie z kiwi i miętą
• 2 kiwi
• 1/4 pomarańczy
• ½ limonki
• 1 łyżeczka miodu
• ¼ pęczka świeżej mięty
Kiwi obieramy, kroimy na mniejsze kawałki i przekładamy do blendera. Pomarańcze obieramy i dodajemy do kiwi. Wyciskamy sok z limonki i dodajemy go do owoców. Wrzucamy miętę i całość miksujemy do uzyskania gładkiej konsystencji. Dodajemy miód do smaku.

Oczywiście wszystko można dodać według smaku i strawności. Jeśli ma Pani jakieś pytania zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl