Co oznacza ból łydki?

Witam, od dluzszego czasu boli mnie łydka a szczególnie przy chodzeniu, do tego towarzyszy mi bol w klatce piersiowej i duszności. Moja praca polega na ciągłym staniu i na moich nogach pojawia się coraz więcej pajączków. Czy to może być coś poważnego ?

Należy udać się do lekarza poz i wykonać po konsultacji zlecone przez niego badania.

Na pajączki na nogach polecam skleroterapię i noszenia rajstop przeciwżylakowcyh.