Co oznacza ból po kanałowym leczeniu zęba?

Witam około 2 miesiące temu miałem leczenie kanałowe zęba i wszystko było ok nie bolało ząb był zatruwany 2 razy aż do wczoraj gdy w niego stukam odczuwam ból a podczas jedzenia jest taki mocny ból że cała strona od strony zęba mnie boli aż do ucha nie mogę jeść tą stroną co może być przyczyną ?

Zatruwanie jest starą metodą leczenia i nie powinno być już stosowane. Ząb powinien być leczony na jednej wizycie pod mikroskopem. Tylko leczenie w powiększeniu daje pewność i przewidywalność zabiegu. Konieczna jest pilna wizyta u stomatologia i wykonanie badania TK aby ocenić w 3D stan korzenia i otaczającej kości.