Co oznacza długie plamienie po miesiączce?

Proszę mi pomoc.Od ok roku po okresie mam plamienia które trwają do owulacji.Bylam ze 3 razy u lekarza.Kazdego innego.Wszyscy mówią że jest ok.Karmilam córkę i zwalali to na zab.hormonalne.Mc temu skończyłam ja karmić i dalej to samo.Cytologie miałam robiona we wrześniu w tamtym roku.Bylo Ok.Kolposkopia robiona we wrześniu też Ok. Doktor wypisal tabletki hormonalne.czy może być to coś złego? Dodam że powiększyły mi się wezly na szyi i na samym dole szyi też mam jednego niebolacego z lewej strony

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych i podstawowych badań z krwi.