Co oznacza gniotący ból brzucha u 40-latki?

Witam mam bóle ale nie uporczywy tylko taki gniecący uciskajacy z lewej strony powyzej pępka sięgający jakby na plecy taku dookola lewej strony mozna ująć.Te ostatnie dolne żebro jest jakby wychylone jakby chcialo wyjsc jakby cis tam siedzialo pod spodem tak to mozna opisać mniej więcej,natomiast jak naciskam a raczej wbijam palce ponizej pepka okolice kosci biodrowej to czuje jakby fałdy jakby byl tam lancuch grubszej wielkosci co tomoze być prosze o pomoc.Dziekuje

Lek. Michał Lenard

Konieczne będzie badanie lekarskie, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!