Co oznacza guz neuroendokrynny wysokozróżnicowany?

co to guz neuroendokrynny wysokozróznicowany G1 Nowotwór zlokalizowany w błonie podsluzowej dystalnej czesci wyrostka na dl.ok.2cm.ogniskowo nacieka błone miesniowa.Nie dochodzi do surowicówki wsrodkowej czesci oraz w obrebie linii ciecia utkania nowotworowego nie stwierdzono.W wyk. badaniu immunohistochemicznych;chromogranina-odczyn dodatniKi67<2.PROSZE O POMOC CO TO TAKIEGO JAKIE LECZENIE SYN MA 14 LAT CO DALEJ BO SIE BOJE PROSZE O PILNA ODP.MAMA 3 dni temu operacja byla 9 marca 2015 r

Piotr Pilarski

Syn wymaga obserwacji jednak opis wskazuje, że nowotwór został usunięty w całości. Dodatkowo wysokozróżnicowany guz dobrze rokuje.

Pozdrawiam.