Co oznacza niebieskawy kolor stolca?

Co oznacza niebieskawy kolor stolca? Jestem 18 dzień na poście Daniela. Jem dużo marchewki, buraka, ogórki kiszone, pomidory, grejpfrut czerwony, jabłka, kalafior, brokuł, kapustę białą, piję miętę i wodę. Z leków przyjmuję Lamitrin. Do tej pory kolor był brązowawy

Lek. Tomasz Budlewski

Propomuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć