Co oznacza niepełny blok kostny trzonów kręgów?

Witam.MAM WYNIK ZDJECIA RTG KREGOSŁUPA SZYJNEGO- NIEPELNY BLOK KOSTNY KRZONÓW KREGÓW C2 I C3 Z POZOSTAWIENIEM WĄSKIEGO KRĄŻKA MIEDZYKREGOWEGO , POZA TYM SZYJNY ODCINEK KREGOSŁUPA RTG BEZ ZMIAN.CO OZNACZA TEN WYNIK.ZAZNACZE ZE OD PONAD 10 LAT MAM SIEDZACA PRACE I Z BOLAMI SZYJI I MIESNI WOKÓŁ WALCZE OD DAWNA ,ALE OSTATNIO WOGOLE UCISK W GŁOWIE BOLE GŁOWY SKRONIOWE, PODDENERWOWANIE I OD WIELU LAT TEZ WALCZE Z NERWICE LEKOWA ALE MAM HASHIMOTO I NIEDOCZ. TARCZYCY.CO OZNACZA WYNIK I JAK TO LECZYC?

Witam, to pytanie powinna zadać Pani lekarzowi, który skierował Panią na RTG
a nie nam tutaj. Przecież nikt nie podejmie tutaj zdalnej diagnozy i nie skieruje Panią na operację kręgosłupa. Kolejność jest taka:

kręgosłup >lekarz domowy > ortopoeda>diagnoza (op czy gimnastyka )
nerwica lękowa > psychoterapeuta > terapia antystresowa i antybólowa z udziałem hipnoterapii
Hashimoto > endokrynolog>terapia
Dużo tego ale trudno
Pozdrawiam serdecznie

Witam
Poza leczeniem medycznym proponuję rozpoczęcie psychoterapii w paradygmacie pracy z ciałem , aby przepracować emocje i lęki które skutkują bólami mięśni i kręgosłupa, poza tym wskazane ćwiczenia codzienne rozciągające, aby nie dopuścic do sztywności kręgów/może joga, ale o tym musi zadecydować lekarz prowadzący/.
Pozdrawiam
Anna Szyda