Co oznacza opis badania radiologicznego RTG kręgosłupa?

witam,dzisiaj odebrałem wynik badania radiologicznego RTG kręgosłupa lędzwiowo-krzyżowego PA i boczne 2.wynik tego badania brzmi nastepująco:KRĘGOSŁUP LS-WYSOKOŚĆ TRZONÓW I PRZESTRZENI MIĘDZYKRĘGOWYCH PRAWIDŁOWA.NIEWIELKIE ZMIANY ZWYRODNIENIOWE NA PRZEDNICH KRAWĘDZIACH TRZONÓW.CECH NIESTABILNOŚCI ORAZ ZABURZEŃ MINERALIZACJI STRUKTUR KOSTNYCH NIE STWIERDZA SIĘ.i pytanie czy w związku z tym wynikiem wszystko z moim kręgosłupem jest w porządku czy powinienem jednak kontynuować jakieś leczenie?

Wynik RTG wygląda bardzo dobrze, nie napisał Pan z jakiego powodu było prowadzone leczenie, ale rozumiem że z powodu bólu kręgosłupa. Proszę pamiętać że nie leczy się wyników badań tylko Pacjenta więc jeśli problemy ustąpiły można leczenie uznać za zakończone. Często obraz RTG nie wspólgra z objawami i tak mogło być i tym razem. Pomimo dobrych wyników Pacjenci zgłaszają problemy bólowe i zawsze podstawą diagnozy powinien być szczegółowy wywiad i badanie pacjenta.