Co oznacza puchnięcie nóg po skleroterapii?

Witam serdecznie 10 czerwca miałam 3zabieg skleroterapii po poprzednich czuł się dobrze ale po ostatnim wręcz przeciwnie nogi mi często puchły były bardzo bolące podczas zasypiania też nieprzyjemne uczucie jak gdyby pieczenia w okolicach kolan ostatni tydzien mam mrowienie do kolan a wczoraj wieczorem niesamowite uczucie jakby drętwienia i zimna po kąpieli było lepiej proszę o odp

Proszę zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarze, który wykonał zabieg. Po takim czasie wątpliwe, aby dolegliwości miały związek z wykonaną skleroterapią, jednak moim zdaniem powinna mieć Pani wykonane usg układu żylnego kończyn dolnych.