Czy ten ból nogi może być powikłaniem po skleroterapii?

Witam,rok temu miałam robioną skleroterapię,minął prawie rok,po miesiącu czasu zaczęła mnie boleć noga i boli do dziś,nie jest to ból uciążliwy i doskwiera głównie w stanie spoczynku,czy to możliwe że to powikłanie po zabiegu?

Bardzo mało prawdopodobnie, aby podawane przez Panią dolegliwości miały związek z wykonanym przed rokiem zabiegiem skleroterapii. Sugeruję USG układu żylnego kończyn dolnych i wizytę kontrolną u lekarza, który wykonał skleroterapię.