Co oznacza silny ból i zaparcia?

Witam, dziś rano poczułam że muszę iść do łazienki ale nie mogłam się wypróżnić.. Nic nie mogło mi przejść przez odbyt, a gdy już było blisko (ale nie wychodziło) odczuwałam silny ból który aż doprowadzał do płaczu. Wypiłam VERDIN po którym dostałam biegunkę i udało mi się wypróżnić, jednak od razu po wstaniu czułam ze to nie wszystko. Poszłam do pracy na 8h(nie mogłam siedzieć, kichac, kaszleć-bolał mnie odbyt).Po powrocie poszłam do łazienki i mimo ze czułam się "pełna" to nie wypróżniłam sie

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to chwilowe o objawy na skutek stresu? Błędu dietetycznego? Jesli będzie się utrzymywać sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego
Pozdrawiam