Krwawienie po wydaleniu dużego i twardego stolca

Witam Dzisiaj miałam bardzo duży problem ze stolcem. Nie mogłam się wyproznic stolec był duży i twardy. Potem poszłam raz jeszcze bo czułam że muszę do łazienki i poleciało mi trochę krwi. czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

być może żylaki odbytu, proszę udać się do lekarza rodzinnego, pobadaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.